xytrlogos.jpg

Sídlo XYTRONIC INDUSTRIES LTD. sa nachádza v Taibei (Taiwan) – a spoločnosť je jedným zo svetových lídrov v výrobe spájkovacieho zariadenia pre manuálnú a drobnú montáž elektronických súčiastok. Spoločnosť bola založená v roku 1980 a je vynálezcom spájkovaciej stanice – v tej dobe revolučného zariadenia s elektronickou reguláciou a udržiavaním teploty špički  spájkovačky, ktoré poskytujú stabilnú teplotu na špičke a nevyžaduje výmenu  špičiek počas spájkovania  na viac masívne pre zaistenie zásoby tepelnej energií.

Spájkovacia technika XYTRONIC spĺňa alebo prekračuje požiadavky rôznych bezpečnostných noriem, ako je UL, TÜV, CE, CSA a SAA. 90% výrobkov XYTRONIC dodáva sa v USA, Kanadu, Austráliu, Japonsko, Západnu a Východnu Európy. Asi 50% produkcie XYTRONIC vyrabá sa pod vlastnou obchodnou značkou - XYTRONIC, ostatné výrobky sú vyrobené podľa ODM a OEM dohôd. Pred tym  XYTRONIC INDUSTRIES LTD. vyrábala výrobky pod privátnymi obchodnými značkami pre Philips N.V. a Smith of Austrália. Zoznam klientov XYTRONIC INDUSTRIES LTD. zahŕňa také slávne firmy ako IBM, Logitech, Taiwan Delta, General Instruments, Digital Equipment Corp., Siemens, Hewlett Packard a ďalšie.

mglogoglass.gif
Kanadská spoločnosť M.G. Chemikáls je výrobcom a predajcom chemických prípravkov pre elektroniku. Súčasťou dodávky spoločnosti je systémy odstránenia pracha a chladiče, čističe /odmasťovače, taviva a odstraňovače zvyškov taviva, čističe kontaktov, ochranné úpravy, epoxidové zlúčeniny, adgezivy (lepidlá), silikóny, mazivá, krytové úpravy, tepelne vodivé materiály, materiály a zariadenia pre modelovanie DPS a tak ďalej. Spoločnosť M.G. Chemicals vyrába a distribuuje sprevádzajúci tovar - obrúsky, tampóny na prúty / štetky na holenie, kefy, odspájkovacie opletenie, čínovace špičiek spájkovačok, rovnako ako obrobky fotorezistné pre výrobu dosiek  plošných spojov.

V februári 1996, spoločnosť M.G. Chemikáls bola certifikovaná podľa systéma riadenia kvality ISO 9001. Zamestnanci spoločnosti pevne vería vo filozofiu ISO 9001 aká inšpiruje  spoločnosť na výrobu vysoko kvalitných produktov, ktoré spĺňajú špecifické potreby zákazníkov po celom svete.

Zoznam produkty prázdny
Zoznam porovnateľných výrobkov prázdny
Watchlist je prázdny
Your shopping cart is empty
AlfaSystems GoPro GP261D21 Яндекс.Метрика